28. augusti üritused

Tänasida toimetusi ära viska homse, vaid ülehomse varna – saad 2 vaba päeva!

28. augusti üritused

PostitusPostitas Lauri » 22 Aug 2010, 14:08

Hey!
Järgmine nädalavahetus ehk siis 27-29 august on täis põnevaid üritusi kus sooviks osaleda. Klubi on kutsutud kahele peole. Esimene neist on Piratica MC sünnipäeva pidu 28. august (täpsem info vandaali postitus); teine üritus on Riski Grupp MC Saunamöll 28. august ( täpsem info http://riskigrupp.ee/yritused.html). Samal päeval on veel põnvaid üritusi, nimelt Klaperjaht 2010 http://www.klaperjaht.eu/klaperjaht2010/ee/. Samal õhtul aga järgmine üritus, nimelt Valga öine Mäkketõus 2010. Kella aegasid ma hetkel ei tea, aga arvatavasti kella 18 ajal on start. Kuuldavasti Junzu ja Ahtung võistlevad.
Nüüd aga küsimus, kes kuhu minna sooviks ja kuhu võiksime minna suurema pundiga. Tõesti kella ajad kattuvad julmalt. Tehti vahepeal ettepanek, et käiks kõikidelt üritstel korra läbi :D See oleks tõsine sõidu ja ajastuse katsumus.
Ettepanekuid :!:
Friend in need is friend indeed, friend with weed is better ;)
Kasutaja avatar
Lauri
Asepresident
 
Postitusi: 121
Liitunud: 25 Apr 2010, 08:08
Asukoht: Valga

Re: 28. augusti üritused

PostitusPostitas vandaal » 23 Aug 2010, 11:19

Jõudu

Mängisime laupäeval motopalli ja suure kokkupõrke tagajärjel (minu ja pahtli vahel) oli tagajärjeks Ahto ratta katkine veepumba kaas,seega tema on vist võistlustelt väljas ja minu roheline suksu viskas pillid kotti juba laup hommikul ,süüde kadus (vaatasin küll tagaratta alla aga es leidnu),keegi Eestis ei ole veel kuulnud,et Kawal siuke jama saaks olla,aga...
Sõitma lähen ikka Husabergiga arvatavasti :mrgreen:
START on kell 19:00
Kasutaja avatar
vandaal
Asepresident
 
Postitusi: 76
Liitunud: 25 Apr 2010, 13:01
Asukoht: Tartu,Valga

Re: 28. augusti üritused

PostitusPostitas vandaal » 23 Aug 2010, 11:20

SEDA ka,et Ints võiks ka ju mäkke tõusta ja Toots ja Tarmo,kõigil on ju pillid olemas ???? koos on ikke lõbusam
Kasutaja avatar
vandaal
Asepresident
 
Postitusi: 76
Liitunud: 25 Apr 2010, 13:01
Asukoht: Tartu,Valga


Mine Üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron